Nowość. Produkty firmy HECO w ofercie Novamet

Firma HECO-Schrauben GmbH & Co. KG z siedzibą w Schramberg jest jednym z wiodących niemieckich producentów śrub, wkrętów i systemów mocujących do konstrukcji drewnianych, betonowych i metalowych oraz do mocowań o dużej wytrzymałości. Obecnie firma zatrudnia 300 osób i korzysta z obszaru produkcyjnego o powierzchni 20 000 m2. Całkowity roczny wolumen produkcji w HECO wynosi ok. 1,5 miliarda śrub. Zakres obejmuje wkręty o średnicy od 2,5 mm do 20 mm i długości 10 mm i 3000 mm.


Markowe produkty są opracowywane i produkowane bezpośrednio przez firmę HECO. Firma oferuje krajowe aprobaty techniczne dla wszystkich asortymentów w formie krajowej a także europejskiej aprobaty technicznej (ETA). Ta oferta jest uzupełniona o szeroki zakres usług.


Produkty marki HECO są reprezentowane na całym świecie, zarówno w formie ekskluzywnych punktów sprzedaży, jak i wiarygodnych partnerów handlowych. Rynkami bazowymi w Europie są Niemcy, Austria, Szwajcaria, Beneluks i Francja. HECO współpracuje z licencjonowanymi partnerami w USA.


Ta średniej wielkości firma rodzinna stosuje jednoznaczne wartości, takie jak wyobraźnia, niezawodność i świadomość jakości. Wysoki stopień zaangażowania, innowacyjność i praca zespołowa są w równym stopniu zakorzenione w korporacyjnej filozofii HECO, jak i jej wyraźnym zaangażowaniu w położenie, pracowników i odpowiedzialność społeczną.