Bessey Oferta Stolarstwo Bessey

Ściski krawędziowe

Mocowanie krawędzi i powierzchni czołowych
 

Stworzony do zadań specjalnych

Realizacja zadań specjalnych wymaga nierzadko zastosowania narzędzi specjalnych. Dlatego firma
BESSEY stworzyła poręczne i lekkie ściski stolarskie, które pozwalają na mocowanie krawędzi i powierzchni czołowych – na życzenie z możliwością obsługi przy użyciu jednej ręki. Stworzone specjalnie po to, aby ułatwić Ci pracę!

Ścisk stolarski krawędziowy doczołowy EKT to idealne narzędzie do przytwierdzania oklein wielowarstwowych przy użyciu jednej ręki.

Ścisk śrubowy krawędziowy doczołowy KT8-3 odznacza się solidną i stabilną konstrukcją, pozwalając na mocowanie z dużą siłą.
 

Ściski krawędziowe:

Oferowane korzyści:

 1. Wyjątkowe, podwójne wrzeciono
  Wrzeciono zewnętrzne porusza szczękami dociskowymi, podczas gdy wrzeciono wewnętrzne wytwarza siłę mocującą od strony czołowej. Rękojeść z udaroodpornego tworzywa sztucznego zapewnia wygodną realizację wszystkich zadań.
 2. Szczęki dociskowe o dużej powierzchni
  Szczęki dociskowe o dużej powierzchni ze zintegrowanymi, bezbarwnymi nakładkami z miękkiego tworzywa umożliwiają pewne i bezpieczne mocowanie w zakresie do maks. 55 mm.
 3. Ruchoma stopka dociskowa
  Stopka dociskowa o dużej powierzchni została osadzona w sposób ruchomy.
 4. Lekka konstrukcja aluminiowa
  Niewielka waga, duże możliwości. Obudowa aluminiowa zoptymalizowana pod kątem statycznym stanowi zabezpieczony przed działaniem korozji korpus ścisku krawędziowego EKT obsługiwanego przy użyciu jednej ręki.

  

POWRÓT DO LISTY
PDF